تاریخ ثبت خبر: 1399/4/8

با توجه به عضویت مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی (رویش) در شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال (تاد) و با توجه به سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص شبکه تاد به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز توجه به نقش شبکه در توسعه کارآفرینی دانایی محور، پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات از پروژه ­های توسعه محصول شرکت­های فناور تحت حمایت مراکز عضو شبکه تاد در قالب "اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول (گرنت رشد)" حمایت می­کند.

گرنت رشد حمایت مالی است که با همکاری پارک فاوا و مرکز رشد رویش، به شرکت های دوره رشد مستقر در مراکز عضو شبکه تاد تعلق می گیرد. صرفا شرکت های فناور مستقر و یا متقاضی استقرار در مراکز عضو شبکه که دارای حداقل محصول پذیرفتنی (MVP) در پروژه مورد درخواست باشند، می­توانند متقاضی این گرنت شوند. منظور از MVP، نمونه ای از خدمت یا محصول است که کارکرد اصلی و پایه ای محصول نهایی را ارائه می­کند، اما نه دارای تمامی مشخصات نهایی محصول است و نه قابل تولید انبوه یا آزمایشگاهی است. شرکت ها از طریق این گرنت از MVP به محصول آزمایشگاهی (BSP) می رسند. BSP نمونه ای از خدمت یا محصول است که کلیه مشخصات فنی محصول نهایی را دارد و در حد آزمایشگاهی قابل تولید و فروش است.

شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال، بستری مناسب برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد اشتغال پایدار در این بخش است و متشکل از پارک­های علم و فناوری، مراکز رشد و شتابدهنده­ ها است که در ارتقاء سطح فعالیت­ ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه اقتصاد دیجیتال همکاری می­کنند. پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات( فاوا) ضمن عضویت در شبکه تاد، مسئولیت راهبری این شبکه را نیز بر عهده دارد. اعضای این شبکه در حال حاضر پارکهای علم و فناوری سمنان، آذربایجان شرقی، استان مرکزی و فارس و مرکز رشد رویش هستند.

لذا از کلیه تیم های مستقر و یا متقاضی استقرار در مرکز رشد رویش ، دعوت می شود تا نسبت به تکمیل کاربرگ‌ها و ارسال اطلاعات خود از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

http://rooyesh.ir/INCU/Home/DetailAbout/10284

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 88930150 داخلی 141 تماس حاصل فرمایید.

 

;

آدرس مرکز رشد رویش

تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5- کد پستی 1599616313
شماره تماس: 02188930150 شماره فکس: 02188930157
آدرس ایمیل: info@rooyesh.ir

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

برای ثبت تماس خود اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.