برنامه پیش شتاب دهی رویش تِک
برنامه پیش شتاب دهی رویش تک را چه سازمانی برگزار می کند؟
این برنامه توسط مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی (رویش) با همکاری شتاب دهنده پرش و معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود.

هدف از برگزاری این برنامه چه می باشد؟
این برنامه با هدف ایجاد بستر مناسب جهت شناسایی، جذب و رشد ایده های نوآورانه در حوزه های مرتبط با فناوری های راهبردی و اولویت دار ملی و ارتقاء مهارت های مورد نیاز تیم ها و استارت-آپ ها در این حوزه ها برگزار می شود.

چرا باید در این برنامه شرکت کنم؟
با توجه به هدف این برنامه، شما در صورت شرکت در برنامه، مهارت های مورد نیاز برای تشکیل یک استارت آپ و یا فعالیت در آن را به طور عملی کسب خواهید کرد. همچنین، در صورتی که از تیم های برتر باشید می توانید از مزایایی که برای تیم های برتر پس از برگزاری برنامه در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

شرکت کنندگان در این برنامه باید شرایط خاصی داشته باشند؟
برای شرکت در این دوره ابتدا باید فرد فعال و اهل یادگیری باشید و تمامی افراد با هر رشته تحصیلی می توانند در این برنامه شرکت نمایند.

در هر زمینه ای ایده داشته باشم می توانم در این برنامه شرکت کنم؟
در این دوره از برنامه پیش شتاب دهی رویش تک، محوریت ایده ها به موضوعات زیر محدود می شود: - فناوری بلاکچین - کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت منابع آب - کاربرد اینترنت اشیاء در مدیریت انرژی - کشاورزی هوشمند

آیا به صورت فردی هم می توانم در برنامه شرکت کنم یا باید تیم داشته باشم؟
شرکت در برنامه هم برای افراد مستقل (به صورت فردی) و هم برای تیم ها آزاد است. اگر ایده ای دارید ولی تیمی ندارید، می-توانید در برنامه شرکت کرده و در طول برگزاری برنامه، تیم خود را از بین سایر شرکت کنندگان فردی شکل دهید. اگر ایده ای ندارید می توانید در برنامه شرکت کرده و پس از آشنایی با سایر شرکت کنندگان در یکی از تیم ها جذب شوید و یا با فرد دارای ایده تیمی را تشکیل دهید. ثبت نام در برنامه به چه صورتی می باشد؟
شما می توانید با فشار دادن دکمه ثبت نام، فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. پس از بررسی فرم و ارزیابی توسط تیم داوری، نتیجه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

برای ثبت نام در برنامه چقدر باید هزینه کنم؟
ثبت نام و شرکت در برنامه رایگان خواهد بود.

برنامه در چه بازه زمانی برگزار می شود؟
برنامه از 17 تا 31 شهریورماه به مدت 15 نیم روز کاری برگزار می شود.

در این برنامه چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

در طول این 15 نیم روز، شاهد برگزاری کارگاه­ های عملی و بازی ­های جذاب آموزشی خواهید بود.

کارگاه ­هایی از قبیل شخصیت ­شناسی، تیم ­سازی، تصور خلاق، خلاقیت، بوم همدلی، تفکر طراحی، مسأله ­سازی، نوآوری، طراحی ارزش، Product box، بازاریابی، هک رشد، ارائه مؤثر به سرمایه ­گذار و ... .

بازی­ هایی از قبیل بازی یخ ­شکن، اتاق فرار، مونوپولی، دریم بیگ، پینت ­بال، بازی سرمایه ­گذاری و ... .

شرکت در این برنامه غیر از یادگیری برای من چه مزایای دیگری می تواند داشته باشد؟
• تیم های برتر به صورت نقدی مورد تقدیر قرار می گیرند. • تیم های برتر در حوزه های بلاکچین و کشاورزی هوشمند بدون ارزیابی می توانند در مرکز رشد رویش مستقر شوند و می-توانند از سه ماه استقرار رایگان در مرکز رشد رویش بهره مند شوند. • تیم های برتر در حوزه کاربردهای اینترنت اشیاء در مدیریت منابع آب و انرژی می توانند از فضای کار اشتراکیدانشگاه شهید رجایی استفاده کنند. • برای تیم های برتر، امکان جذب سرمایه نیز از طریق شتاب-دهنده پرش مهیا می باشد.

چگونه تیم های برتر انتخاب می شوند؟
در انتهای برنامه، تمامی تیم ها ارائه ای به تیم ارزیابی کننده خواهند داشت که در آن جا با توجه به شاخص های تعیین شده، تیم-ها مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار خواهند گرفت.

ثبت نام

آدرس مرکز رشد رویش

تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، کوچه سعیدی، پلاک 5- کد پستی 1599616313
شماره تماس: 02188930150 شماره فکس: 02188930157
آدرس ایمیل: info@rooyesh.ir

موقعیت جغرافیایی

تماس با ما

برای ثبت تماس خود اطلاعات درخواست شده را وارد کنید.